עיצוב מטבחים       מטבחים במבצע       מטבחים כפריים       תכנון מטבחים       מטבחי יוקרה
  כיורים       מקררים       פרזול מטבח       רעיונות לעיצוב המטבח       שיפוץ מטבח
 

מטבחי יוקרה

מטבחי יוקרה

 

מטבחי יוקרה

מטבחי יוקרה הייטקיסטים הם שם נוסף למטבחים מודרניים או מטבחים חדשניים ומתוחכמים מאוד. כיום אנו מקשרים בצורה אסוציאטיבית את המילה היי-טק, קיצור של "היי טכנולוג'י", זאת אומרת טכנולוגיה גבוהה בעברית, אם עיצובים מודרניים וחדשניים. מטבחי יוקרה הייטקיסטים הם לרוב מטבחים אשר ראשית מלאים בגאדג'טים שונים, אשר מושכים מאוד חובבי בישול רבים. למשל, קולטי אדים חשמליים, כיריים חשמליות ומיוחדות, מקררים בעיצוב מיוחד, מכונות קפה מהשורה הראשונה ועוד מגוון מכשירי חשמל וחידושים שונים בתוך המטבח הם מאפיין אחד של מטבחים הייטקיסטים.

מטבחי יוקרה הייטקיסטים מאופיינים גם על ידי העיצוב החדשני והמיוחד שלהם. לרוב העיצוב של מטבחי יוקרה הייטקיסטים הוא עיצוב קר ומתוחכם, עיצוב הופך מזה של מטבחים כפריים או מטבחים קלאסיים ופשוטים. בעוד שמטבחים כפריים מתקשרים בעיקר אל חום, ביתיות ופשטות מטבחי יוקרה הייטקיסטים משדרים יותר אווירה של תחכום, מודרניזציה וכאמור, קור. לרוב עיצוב של מטבחי יוקרה הייטקיסטים יהיה עיצוב בעזרת חומרי גלם "קרים" כמו למשל זכוכית, מתכת או חומרי גלם אחרים בצבעים שנחשבים למודרניים ולמתוחכמים. ניתן לעצב מטבחי יוקרה הייטקיסטים במגוון של צורות אך נדמה שבין כל הצורות יש כמה קווים מאחדים בולטים, אשר הוזכרו לעיל.

מטבחי יוקרה הייטקיסטים ניתן למצוא היום אצל מגוון גדול של יבואני מטבחים ואצל מגוון גדול של חנויות לעיצוב הבית אשר מוכרות ומשווקת מגוון של מטבחים. ישנם אנשים רבים אשר יכולים להתחבר בקלות אל הקור והאווירה המתוחכמת שאותו מטבח משדר. ישנם אנשים אשר מרגישים כי מטבח זה מתקשר מאוד אל תחושות שונות של נקיון ושל סטריליות, תכונות שרצויות מאוד בתוך המטבח. כמובן שכאשר בוחרים מטבחי יוקרה הייטקיסטים יש לוודא כי העיצוב של המטבח עצמו אכן מתאים לעיצוב של שאר הבית, על מנת שהמטבח והבית ישתלבו יחד בצורה הטובה ביותר ולא ייראו כאילו הם לא קשורים כלל זה לזה. ניתן להתייעץ עם מעצב פנים לפני שבוחרים לבית מטבחים הייטקיסטים.

מעוניינים במטבח יוקרתי לבית? היכנסו לאורכיד מטבחים והתרשמו ממגוון מטבחי יוקרה.