עיצוב מטבחים       מטבחים במבצע       מטבחים כפריים       תכנון מטבחים       מטבחי יוקרה
  כיורים       מקררים       פרזול מטבח       רעיונות לעיצוב המטבח       שיפוץ מטבח
 

מטבחים כפריים

מטבחים כפרייםמטבחים כפריים

מטבחים כפריים היו מאז ומתמיד נחלתם של הבתים החמים. מטבחים כפריים הם מטבחים העשויים מעץ ולפעמים מעץ מלא. רוב המטבחים הכפריים היו בגווני עץ חום אך כיום יש מטבחים כפריים מעץ לבן. מטבחים כפריים קיימים בגדלים שונים. מטבחים כפריים מתאימים כמעט לכל סוגי הבתים. מטבחים כפריים הם מטבחים מושקעים בעבודת עיצוב. מטבחים כפריים אפשר לבנות ולעצב באופן פרטי אצל נגר.

מטבחים כפריים קיימים בטווחי מחירים שונים כי תלוי מהו גודל המטבח ואיזה סוג עץ נבחר. דלתות רבות של מטבחים כפריים קיימים עליהם פיתוחים שונים והבלטות שונות. מראה המטבחים הכפריים הוא מראה שמחמם את הלב מראה של בית חם אשר דואג ואיכפת לו מדיריו. מטבחים כפריים היו הרבה מאוד מהתרבות האמריקאית. מטבחים כפריים לא חייבים להיות מטבחים מלאים גם בחלק העליון של הקיר וגם בחלק התחתון של הקיר.  מטבחים כפריים יכולים לשלב בתוך הארונות זכוכית על מנת לראות את הכלים וכחלק מעיצוב דלתות הארונות.

מטבחים כפריים בדרך כלל מיוצרים בהזמנה לפי גודל המטבח ודרישות הלקוח. מטבחים כפריים יחזיקו שנים רבות ובמקרים רבים אפילו אין צורך בשיפוץ. מטבחים כפריים אפשר להחליף את ידיות הדלתות אחת לתקופה על מנת ליצור רענון וחידוש של מטבחים כפריים. מטבחים עשויים בעיקר מעץ בגוונים חומים. מטבחים כפריים מיוצרים בארץ ובחוץ לארץ אפר לבצע הזמנה מיוחדת לפי איך שרציתם אך יש לקחת בחשבון את זמן ההגעה של מטבח מחוץ לארץ. מטבחים כפריים שמיוצרים בחוץ לארץ יותר יקרים ממטבחים כפריים שמיוצרים בארץ.

למטבחים כפריים יש גדלים שונים לארונות ולדלתות אפשר לשלב כמות של מגירות של ארונות כמובן לפי הצורך. ישנה אפשרות לבחור את סוג העץ ממנו אתם רוצים את המטבח וחשוב גם שהסגנון של המטבח יתאים לסגנון הכולל של הבית

לרעיונות ומידע נוסף אודות מטבחים כפריים היכנסו לקטלוג אורכיד מטבחים והתרשמו.